Eucharystyczny Ruch Młodych.
ERM - Eucharystyczny Ruch Młodych działa w naszej parafii od trzech lat. ERM prowadzony jest przez p.Martę Lasmanowicz i p.Iwonę Tarasiuk.

Ten ruch zaczął działać w roku szkolnym 1985/86 i trwa do dzisiaj. Istnieje w 28 diecezjach i skupia 13000 dzieci i młodzieży. Towarzyszy im liczna grupa animatorów. Do ERM przyjmowane są dzieci zasadniczo po I komunii św. program ERM-u jest doskonałym pogłębieniem przygotowania do pełnego udziały we Mszy św. ERM jest ruchem eklezjalnym, gromadzącym w parafiach dzieci i młodych, którzy razem przeżywają Ewangelie i z Jezusem chcą budować nowy świat. Ruch ten powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie przystosowania Krucjaty i jej zasad do dzisiejszych czasów. Można powiedzieć, że ERM jest w jakimś sensie wynikiem soborowego "agiornamento" w dziedzinie wychowania eucharystycznego.

Monika Lender